JAKOŚĆ PATRIOTYKÓW

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Srebrne patriotyki wykonane są w próbie 0,925, a złote w próbie 0,585. Mają oczywiście imieninki producenta i wymagane cechy probiercze, w tym także Urzędu Probierczego w Warszawie.

Srebrne są oksydowane tradycyjną metodą, złote zaś są także przyczerniane i dopiero ręcznie polerowane. Przyczernianie złota to w Polsce i Europie niezwykle rzadki sposób patynowania tego kruszcu. Sposób, w jaki to wykonujemy, jest sekretem naszej firmy. Jedno jest pewne, efekt jest spektakularny. Połysk na gładkich powierzchniach daje dodatkowe efekty kontrastujące z patynowymi, moletowanymi czy matowanymi elementami wyrobu. Zdjęcia na tej stronie nie są w stanie oddać w pełni wysokiej jakości i pomysłowości w ich wykonaniu.

[/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

To fascynujące, jakie budzą się emocje, gdy weźmie się tak wykonany patriotyk do ręki. Naprawdę trudno zdecydować się na wybór. Tym bardziej, że kryteria są indywidualne – rodzinne tradycje, świadomość narodowa czy historyczna wiedza.

To także jakość, tyle że duchowa, która powinna dorównywać w przypadku patriotyków tej materialnej.

Jest to bowiem DUMNA LOKATA NA LATA. Oznacza to także, iż tak solidnie wykonane w krótkich seriach, stanowią wartość kolekcjonerską. Są solidną lokatą. Trwałością przewyższają pierścionki, kolczyki itp. To ważne, bo wielu z nas przywiązuje się do biżuterii.

red.

[/su_column][/su_row]